Şile nakliye işlemlerinde önemli unsurlardan biri olan firma çalışmasını araştırın Uygun taşıyan firmaları kesinlikle seçmeyin kaliteli hizmet, kolay taşınmak için kurumsal firmalar ile taşıma işlerini yapın. Şile evden eve nakliyat işlerinde firmamız 1968 yılında taşımacılık sektöründe ev ofis taşıma işlerini yapmaktadır. Yıllardır edindiği tecrübe ve deneyim ile profesyonel, taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Şile evden eve deyince akıllara gelen şey direk ev taşıma kolay iş biz bile taşırız. Öyle düşünceler ile kesinlikle yola çıkmayın. Örneğin bir evin taşınması için sadece nakliye kamyonuna ihtiyaç var  demeyin bu taşıma için en son lazım olanlardan biridir. Önemli olan eşyalarınızın güzel titiz bir şekilde sökülüp paketlenmesi ve bunu bilen kişiler tarafından yapılması.

Şile nakliyat işlemlerinde firmamızın çalışanları içinde elektrikçi tesisatçı ve marangoz   olmak üzre 6 kişiden oluşan bu işte uzmanlaşmış çalışanlardır. Şile evden eve nakliyat işlerinde yapmanız gerek tek şey firmamız ile ihtibata geçerek taşıma için araç  ayarlamaktır. Taşıma günü istediğin saatte elemanlarımız ve aracımız kapınızda.